Vitaj na fóre RetroWheels Club!


Nebudem Ti klamať.
Žijeme autami. Autá sú náš život.
Nie je to póza alebo frajerina. Je to genetická informácia, ktorá z áut urobila súčasť nášho bytia.
Ak Ti nezáleží na značke, na stave, ani na cene. Ak sa potešíš, keď ráno z okna vidíš svoje auto a šoférovať ho Ti prináša skutočnú radosť.
Ak auto nevnímaš iba ako alternatívny spôsob dopravy. Ak Ti vonia benzín a dokáže Ťa nadchnúť aj štvortaktná benzínová kosačka.
Ak Ti moje slová nepripadajú ako kopa nezmyslov...
Tak si na správnom mieste. Pridaj sa k nám, myslím, že si budeme rozumieť.

Jazdi opatrne.

Člen tímu

@RWC_Rady

P.S. Niektoré sekcie fóra niesu prístupné pre nezaregistrovaných čitateľov. Tlačidlo ''Registrovať'' je vpravo hore.

predané --- Škoda Felicia 1.3

Autá ktoré nespadajú do žiadnej inej sekcie.

Moderátor: Dogg88

Uživatelský avatar
vikdriver
Viktor Navždy
Viktor Navždy
Příspěvky: 152
Registrován: březen 7th, 2016, 1:08 pm

predané --- Škoda Felicia 1.3

Příspěvekod vikdriver » květen 3rd, 2016, 9:31 pm

Predané


Podujal som sa na úlohu fotografa, tak už nazdieľam aj sem. Je to kamarátove prvé auto. Vlastní ju 10 rokov a za tú dobu na ňu minul veľa času, lásky a v neposlednom rade peňazí. Teraz sa rozhodol, že je čas posunúť sa ďalej, keďže sa minulý týždeň stal majiteľom Fabie, čo podľa mňa svedčí o spokojnosti s modelovou radou.

Začnem s cenou, aby niekto nečakal auto za tri stovky.
Cena: 1400€

Obrázek

Napíšem čo si pamätám, zaujímavostí je tam isto viac :)
V prípade otázok môžte písať sem, alebo neváhajte priamo kontaktovať kamaráta na mobil.

niečo z TP:
Ročník 1996
výkon 50kW,
1289 cm3
váha 935kg
strieborná metalíza svetlá

Auto bolo postupne upravované. Obsahuje:
- LGP so sekvenčným vstrekovaním. Oficiálne, zapísané. Ani necítiť kedy prepne na plyn, minimálny rozdiel vo výkone a spotrebe oproti benzínu. Nádrž namiesto rezervy, v kufry je dojazdovka.
- funkčná klimatizácia
- centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním (pravé zadné dvere sa necentrálujú)
- výkonnejší alternátor
- kožený interiér Laurin Klement (vodičova sedačka trochu dotrhaná)
- palubný počítač čo ukazuje spotrebu, teplotu, napätie...
- motor s ostrou vačkou, upravenou riadiacou jednotkou, leštené sanie, nerezový výfuk, väčší chladič
- nízkoprofilové pneumatiky Continental na diskoch OZ 14" s hlbokým vzorom, zimné plechy obuté tiež 14" (3 pneu OK, jedna defekt) + 4ks vyzuté zimné pneu dobré
- nízky športový podvozok vo výbornom stave
- zadná náprava prerobená na kotúčové brzdy
- rozpera zvyšujúca tuhosť karosérie

Ako ročník napovedá, auto bolo vyrobené so starou maskou. Pri príležitosti celolaku bolo prerobené na facelift a kufrové dvere vymenené za plastové. Nezhrdzavejú a znižujú pohotovostnú hmotnosť.

Od vyvárania a celolaku už však uplynuly nejaké roky a hrdza odspodu neúprosne vylieza, čo osobne považujem za najväčší nedostatok auta.

Pre mňa osobne to nie je auto snov, ale na malý benzínový štvorvalec v malom aute, poviem že poskytuje maximálnu radosť z jazdy. Krásne ide za plynom a veľmi sa mu páčia otáčky. S istotou drží krok s modernejšími autami na rovinkách, v zátačkách dokáže byť aj rýchlejší. Kamarát s tým pobehal Európu, minulý týždeň bol ešte v Rakúsku v Grazi. Teraz auto parkuje u mňa na dvore.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) vikdriver dne květen 31st, 2016, 7:03 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
vikdriver
Viktor Navždy
Viktor Navždy
Příspěvky: 152
Registrován: březen 7th, 2016, 1:08 pm

Re: Škoda Felicia 1.3

Příspěvekod vikdriver » květen 22nd, 2016, 4:05 am

niečo vlastnými slovami majiteľa:

http://auto.bazos.sk/inzerat/61454455/S ... -KLIMA.php


Zpět na “Predám auto.”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host