Vitaj na fóre RetroWheels Club!


Nebudem Ti klamať.
Žijeme autami. Autá sú náš život.
Nie je to póza alebo frajerina. Je to genetická informácia, ktorá z áut urobila súčasť nášho bytia.
Ak Ti nezáleží na značke, na stave, ani na cene. Ak sa potešíš, keď ráno z okna vidíš svoje auto a šoférovať ho Ti prináša skutočnú radosť.
Ak auto nevnímaš iba ako alternatívny spôsob dopravy. Ak Ti vonia benzín a dokáže Ťa nadchnúť aj štvortaktná benzínová kosačka.
Ak Ti moje slová nepripadajú ako kopa nezmyslov...
Tak si na správnom mieste. Pridaj sa k nám, myslím, že si budeme rozumieť.

Jazdi opatrne.

Člen tímu

@RWC_Rady

P.S. Niektoré sekcie fóra niesu prístupné pre nezaregistrovaných čitateľov. Tlačidlo ''Registrovať'' je vpravo hore.

Tvoja stara 2019

Veľké zrazy alebo menšie narýchlo zbúchané stretnutia.

Moderátor: Dogg88

Uživatelský avatar
snuff
The Accountant
The Accountant
Příspěvky: 655
Registrován: únor 5th, 2017, 7:05 pm

Re: Tvoja stara 2019

Příspěvekod snuff » leden 31st, 2019, 10:27 pm

Ja by som zacal skor s nejakymi zmysluplnymi zrazmi na pravidelnej baze na Slovensku .. Pokecat, pogrilovat v lete a pohodka ..
'03 A6 Avant 1.8T quattro (2.0tfsi FMIC, BEX injectors, K04-015, Eibach pro kit, RS6 sway bars) @ 145kw

Uživatelský avatar
Dogg88
Sám veľký Dogg
Sám veľký Dogg
Příspěvky: 2565
Registrován: březen 7th, 2016, 11:19 am
Bydliště: LM

Re: Tvoja stara 2019

Příspěvekod Dogg88 » únor 1st, 2019, 1:43 am

Ja som za. Ked budem doma, isto sa pridam ;)
Obrázek
Klub tvoria ludia, nie autá...
___________________________
300 SD (W140)
E55 AMG T (S210)
Corvette (C5)
540i touring (E34)
323i touring (E36)
325i cabrio (E36)
Golf Variant 1,9 TDI Syncro (III)
Fiat 500 (312)

Mardo Driver
Veľký Človek Učiteľko
Veľký Človek Učiteľko
Příspěvky: 493
Registrován: duben 28th, 2016, 3:27 pm

Re: Tvoja stara 2019

Příspěvekod Mardo Driver » únor 1st, 2019, 6:38 pm

toto je posledna akcia tohto typu, nema to vyznam organizovat vylety tu na klube. Ja som uz aj Radovi par krat povedal, ze to nie je retro whells klub ale ruzombersky retro klub. Myslel som ze sa tu stretnu ludia co to chcu posunut dalej, vid kluby v polsku, litve atd... tu je to mrtve. Organizoval som vylet aj na slovensku, tam tiez nik nebol okrem mna a Rada. Asi si mal na mysli vylet k mare....
len konstatujem stav, nechcem nikoho urazit ani nic podobne. Je toho tu skoda, malo to potencial...
;)
Don’t show me your attitude, I have my own ;)

Uživatelský avatar
Dogg88
Sám veľký Dogg
Sám veľký Dogg
Příspěvky: 2565
Registrován: březen 7th, 2016, 11:19 am
Bydliště: LM

Re: Tvoja stara 2019

Příspěvekod Dogg88 » únor 1st, 2019, 9:14 pm

Ja som na Slovensku veeeeeelmi malo, a ked som, nemam cas ist na tyzden na vylet. Mrzi ma to, vyzera to byt dobra partia ludi ale tak to je...
Ja ledva stihnem dat kofolu s najblizsimi kamaratmi a znovu odchadzam. Ja som bol naposledy na Slovensku 7/2018 a netusim kedy znovu budem....
Takze z mojej strany je to cisto zalezitost casu, nie ze by som si nevazil tvoje, Mardo, ci niekoho ineho usilie.
Obrázek
Klub tvoria ludia, nie autá...
___________________________
300 SD (W140)
E55 AMG T (S210)
Corvette (C5)
540i touring (E34)
323i touring (E36)
325i cabrio (E36)
Golf Variant 1,9 TDI Syncro (III)
Fiat 500 (312)

Uživatelský avatar
snuff
The Accountant
The Accountant
Příspěvky: 655
Registrován: únor 5th, 2017, 7:05 pm

Re: Tvoja stara 2019

Příspěvekod snuff » únor 2nd, 2019, 5:41 am

Vobec som nemal na mysli vylet k Mare . Da sa ist hocikde, aj do Brezna napriklad za mna..Alebo zorganizovat napriklad roadtrip napriec zabudnutymi castami vychodneho Slovenska ako tu uz bol doggy a vik osamote. Kadeco. A ano klub je mrtvy, ale za to moze vela veci, ktore tu specifikovat radsej nebudem, lebo zase budem na blackliste a myslim,ze kazdy to vidi aj sam.

Netreba sa urazat, proste nie kazdeho priorita je lietat so starym autom po celej Europe kedze to vyzaduje vela casu a aj penazi a nesie to v sebe aj urcitu davku rizika. Co sa tyka mna, cez tyzden pracujem v Ba a ked pridem na vikend domov som rad ze mam cas na seba , na najblizsich atd. Aj svoje veci co by som chcel robit uz polroka odkladam. A ked uz na nejaku dlhu dovolenku idem tak, je to dovolenka rodinneho typu. Pre mna maju vo velkej miere vyznam len akcie tak poldnoveho typu.

A mna tiez trochu mrzi, ze sa nestretavame, kedysi sme sa stretavali pomaly kazdy vikend. No menia sa zivotne situacie, priority a bohuzial asi nie je vola sa stretavat. A ja nie som ani taky automobilovy maniak ako napriklad Ty, ja som car enthusiast :) Ale myslim si, ze to co robis robis dobre a netreba zas hned odsudzovat nazory inych. Ja sa s Tebou rad stretnem a aj pokeciam ked bude moznost.
'03 A6 Avant 1.8T quattro (2.0tfsi FMIC, BEX injectors, K04-015, Eibach pro kit, RS6 sway bars) @ 145kw

Mardo Driver
Veľký Človek Učiteľko
Veľký Človek Učiteľko
Příspěvky: 493
Registrován: duben 28th, 2016, 3:27 pm

Re: Tvoja stara 2019

Příspěvekod Mardo Driver » únor 2nd, 2019, 9:28 am

:-) vylet k mare bolo prirovnanie Tomas. v radiuse 40km stretko dalej nebolo, to je fakt. tiez nie som na slovensku, pracujem mimo, tiez mam len 25dni dovolenky a bohuzial mam este plno inych zavazkov ktore musim plnit, nehovoriac o tom kolko casu a prachov stoji priprava takej akcie. To nieje o case ako hovori Peto, to je o chceni. Jonas ma tiez napriklad len 20dni dovolenky a chalan to da. Ja sa neurazam ani nic podobne, len som mal potrebu napisat to. To je cele. ;-)
proste ma mrzelo ze na klubovu akciu nik z klubu nejde. mal som plan, bol som aj v jednani z klubmi z litvy a lotysska, z youngtimerom warsawa o spolupraci, ale nemam podporu doma vo vlastnom klube s akciami.
toto je o ludoch a tu to bohuzial nefuguje.
Don’t show me your attitude, I have my own ;)

Uživatelský avatar
@RWC_Rady
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1347
Registrován: březen 7th, 2016, 11:07 am

Re: Tvoja stara 2019

Příspěvekod @RWC_Rady » únor 2nd, 2019, 2:33 pm

snuff: Na čo si narážal ? Na to že kvoli tomu, že nemám čas uverejniť článok sa nestretávame ? Stránku som spustil keď som bol nezamestnaný a žial teraž už som a posledných 29 dní robím nonstop v rade. Proste je to tak a inak to nebude. Ak sa cítiš, dám Ti prihlasovacie údaje, možno to budeš robiť lepšie. Vždy je lahšie hladať VINU a PROBLEM niekde inde. Ad jedna.

Ad dva proste od určitého momentu nemám chuť niečo organizovať a Vy viete o čom hovorím. Skúste sa zamyslieť.
Rather unique wreck, than a polished nothing.

Uživatelský avatar
Luther
1KZ-TE
1KZ-TE
Příspěvky: 946
Registrován: březen 9th, 2016, 7:24 pm

Re: Tvoja stara 2019

Příspěvekod Luther » únor 2nd, 2019, 4:09 pm

Náhodou, výlet k Mare alebo tu po okolí je pre mňa momentálne jediná šanca stretnúť sa s vami. U mňa je to tak o čase ako aj o financiách, prioritách. Boli časy keď sme chodili na akcie a všetky peniaze sme topili v autách, ale tie časy sú preč a momentálne prišli na rad dôležitejšie veci (snáď ešte taká možnosť bude).

Každý výlet čo ste tu písali som si v duchu prechádzal a predstavoval, žiaľ nedá sa ich zúčastniť. Aj offroad výlet plánujem už 5 rokov a stále nič.

PS: nemyslím si že je tu dôvod na obviňovanie či už z jednej alebo druhej strany. Kto chce nech ide, kto nie ten nech ostane doma. Ja už sa tiež mením len na latentného autičkára, ktorý už nepovažuje autá za stred vesmíru.
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!

Uživatelský avatar
Dogg88
Sám veľký Dogg
Sám veľký Dogg
Příspěvky: 2565
Registrován: březen 7th, 2016, 11:19 am
Bydliště: LM

Re: Tvoja stara 2019

Příspěvekod Dogg88 » únor 2nd, 2019, 7:03 pm

Starneme páni...ja keď vidím koľko mám šedivých vlasov, mám chuť prebehnúť si hlavu mašinkou :mrgreen:
Ja sa stále považujem za "autíčkara", autá ma bavia a aktívne sa im venujem. Bohužiaľ v momentálnej situácii sa nemôžem venovať zrazom...
Minulý rok keď ste šli na Grossglokner, myslel som že vybehnem aspoň tam za vami...mal som chuť ísť prevetrať AMG...no bohužiaľ som menil prácu a tak to časovo vôbec nevyšlo.
Obrázek
Klub tvoria ludia, nie autá...
___________________________
300 SD (W140)
E55 AMG T (S210)
Corvette (C5)
540i touring (E34)
323i touring (E36)
325i cabrio (E36)
Golf Variant 1,9 TDI Syncro (III)
Fiat 500 (312)

Uživatelský avatar
snuff
The Accountant
The Accountant
Příspěvky: 655
Registrován: únor 5th, 2017, 7:05 pm

Re: Tvoja stara 2019

Příspěvekod snuff » únor 2nd, 2019, 8:30 pm

Za seba napisem ze "bezny zivot" a riesenie pritomnosti a buducnosti ma zamestnava natolko, ze momentalne sli do uzadia vsetky moje konicky (bohuzial). A ani auto nemam momentalne soferske, takze pre mna taketo tripy nemaju vyznam.. Ale na nejaky lokalny zrazik (idealne v peknej prirode a spojeny napriklad s tym grilovanim s fajn ludmi) pridem hocikedy..
'03 A6 Avant 1.8T quattro (2.0tfsi FMIC, BEX injectors, K04-015, Eibach pro kit, RS6 sway bars) @ 145kw


Zpět na “Klubové zrazy”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host