Vitaj na fóre RetroWheels Club!


Nebudem Ti klamať.
Žijeme autami. Autá sú náš život.
Nie je to póza alebo frajerina. Je to genetická informácia, ktorá z áut urobila súčasť nášho bytia.
Ak Ti nezáleží na značke, na stave, ani na cene. Ak sa potešíš, keď ráno z okna vidíš svoje auto a šoférovať ho Ti prináša skutočnú radosť.
Ak auto nevnímaš iba ako alternatívny spôsob dopravy. Ak Ti vonia benzín a dokáže Ťa nadchnúť aj štvortaktná benzínová kosačka.
Ak Ti moje slová nepripadajú ako kopa nezmyslov...
Tak si na správnom mieste. Pridaj sa k nám, myslím, že si budeme rozumieť.

Jazdi opatrne.

Člen tímu

@RWC_Rady

P.S. Niektoré sekcie fóra niesu prístupné pre nezaregistrovaných čitateľov. Tlačidlo ''Registrovať'' je vpravo hore.

Nedela stretko 1.9.2019 ???

Veľké zrazy alebo menšie narýchlo zbúchané stretnutia.

Moderátor: Dogg88

Mardo Driver
Veľký Človek Učiteľko
Veľký Človek Učiteľko
Příspěvky: 493
Registrován: duben 28th, 2016, 3:27 pm

Re: nedela stretko

Příspěvekod Mardo Driver » květen 17th, 2019, 11:07 am

No, co som pozeral pocasie zatial nic moc, uvidime ako sa to pomeni. V prvom rade, pokial by sa Vam chcelo bolo by skusit nase kopce. Mame super asfalt z hrinovej na lom v horsom stave je cierny balog, ale vysantit sa da. Pokial mate zaujem si pojazdit odporucam. Pokial to ma byt len pokec, moze byt aj certovica.
Co do chalanov, rad sa porozpravam aj s ludmi mimo klubu, pokial nebude tocit mna osobne, nemam s tym problem. Toto je uz ale kazdopadne vec predsedu, on ma v hlave ideu. Tiez si myslim ze nie je velmi z coho robit reportaz, pretoze klub je nefunkcny a je problem z vela vecami. Toto stretnutie som chcel vyuzit ja osobne aj na tuto debatu.
Za mna takto, budem rad ked pridete, ked nie, nie je problem aj ta certica
Don’t show me your attitude, I have my own ;)

Uživatelský avatar
snuff
The Accountant
The Accountant
Příspěvky: 656
Registrován: únor 5th, 2017, 7:05 pm

Re: nedela stretko

Příspěvekod snuff » květen 17th, 2019, 12:12 pm

Ja som skor za tu certovicu, za mna jazdit nemam zaujem kedze nemam momentalne soferske auto a este mam aj zoslahane gumy. Stretko beriem ako nedelny relax s dobrou partiou ludi v dobrej nalade a pokecom o autach a zivote.

Ak bude teplo mohol by som zobrat aj nejaky minigril a cosi by sme pogrilovali ci? ;)
Btw. berie niekto aj partnerky?
'03 A6 Avant 1.8T quattro (2.0tfsi FMIC, BEX injectors, K04-015, Eibach pro kit, RS6 sway bars) @ 145kw

Uživatelský avatar
Luther
1KZ-TE
1KZ-TE
Příspěvky: 947
Registrován: březen 9th, 2016, 7:24 pm

Re: nedela stretko

Příspěvekod Luther » květen 17th, 2019, 12:29 pm

V sobotu som na voľbách ale v nedeľu by som prišiel podebatiť. Jazdiť nemám na čom tak sa prikláňam k jedeniu.

Snuff, ja bez manželky ani na krok, takže určite beriem aj svoju lepšiu polovičku.
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!

Uživatelský avatar
@RWC_Rady
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1347
Registrován: březen 7th, 2016, 11:07 am

Re: nedela stretko

Příspěvekod @RWC_Rady » květen 17th, 2019, 1:35 pm

snuff : Čo máš stále stým grilovaním :-) Ak chceš, zober gril,uhlie, podpalovač, zápalky, kúp klobásky, my sa zložíme a Ty môžeš robíť grilmajstra. Ja veľmi nemám chuť byť pol dňa čierny od uhlia a mastný :D

Jasnačka partnerky sú vítané.

Môj názor na Čertovicu, resp celkovo na kopec je taký, že minimum ludí od nás má práve teraz auto alebo chuť to hrotiť na zátačkách a stretávať sa kvoli nejakým racingovým pohnútkam. Ad čertovica, bohvie aké bude počasie, na čertovici bude zima a fúkať, neviem či je to ideálne miesto. Ja by som to skôr orientoval na nejaké pokludné stretnutie, dať si napríklad scuka v Liptovskom Hrádku, na tom parkovisku oproti zámku kde sme boli aj minule. Odtial máme na dohlad aj Tatry aj čokolvek a môžme sa rozhodnúť, ktorým smerom sa poberieme.

Čas stretka by som dal skôr ráno alebo pred obedom. 10 - 11 ?
Rather unique wreck, than a polished nothing.

Uživatelský avatar
snuff
The Accountant
The Accountant
Příspěvky: 656
Registrován: únor 5th, 2017, 7:05 pm

Re: nedela stretko

Příspěvekod snuff » květen 17th, 2019, 1:57 pm

Nemam nic, len to mohlo mat nejaky hlbsi zmysel ako sa stretnut, poobzerat spinave kolesa, hrdzu, sadnut si na halusky do nejakej spatnej koliby po ceste, povedat 5 vtipov a ist domov :D Proste grilovacka v prirode pri autach je top . Ale dobre, nebudem sa angazovat ;)
'03 A6 Avant 1.8T quattro (2.0tfsi FMIC, BEX injectors, K04-015, Eibach pro kit, RS6 sway bars) @ 145kw

Uživatelský avatar
Luther
1KZ-TE
1KZ-TE
Příspěvky: 947
Registrován: březen 9th, 2016, 7:24 pm

Re: nedela stretko

Příspěvekod Luther » květen 17th, 2019, 2:45 pm

snuff píše:Nemam nic, len to mohlo mat nejaky hlbsi zmysel ako sa stretnut, poobzerat spinave kolesa, hrdzu, sadnut si na halusky do nejakej spatnej koliby po ceste, povedat 5 vtipov a ist domov :D Proste grilovacka v prirode pri autach je top . Ale dobre, nebudem sa angazovat ;)

Ty sa len pekne angažuj, ja som už som si narobil chuť na niečo grilované 8-)
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!

Uživatelský avatar
Dogg88
Sám veľký Dogg
Sám veľký Dogg
Příspěvky: 2566
Registrován: březen 7th, 2016, 11:19 am
Bydliště: LM

Re: nedela stretko

Příspěvekod Dogg88 » květen 17th, 2019, 3:09 pm

@RWC_Rady píše:..., ale do klubu mi to netahaj...

Rado volali sme spolu, myslel som ze sme si to vysvetlili, no po tomto co tu citam musim prehodnotit svoju ucast nie len na zraze, ale aj v TVOJOM klube...
Obrázek
Klub tvoria ludia, nie autá...
___________________________
300 SD (W140)
E55 AMG T (S210)
Corvette (C5)
540i touring (E34)
323i touring (E36)
325i cabrio (E36)
Golf Variant 1,9 TDI Syncro (III)
Fiat 500 (312)

Uživatelský avatar
@RWC_Rady
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1347
Registrován: březen 7th, 2016, 11:07 am

Re: nedela stretko

Příspěvekod @RWC_Rady » květen 17th, 2019, 6:47 pm

Nemas pocit, ze o niecom takom je vhodne sa najprv porozpravat Dogg? Nielen somnou ale aj s ostatnymi clenmi, predtym ako sa sam rozhodnes? Mimo to som reagoval skor ako sme spolu telefonovali.

Snuff: Ved som povedal, chyt sa toho, ja sa tiez rad najem :D Ci ako si to myslel?
Rather unique wreck, than a polished nothing.

Mardo Driver
Veľký Človek Učiteľko
Veľký Človek Učiteľko
Příspěvky: 493
Registrován: duben 28th, 2016, 3:27 pm

Re: nedela stretko

Příspěvekod Mardo Driver » květen 17th, 2019, 6:49 pm

Stretnime sa cez tyzden, podebatujme. Treba.
Don’t show me your attitude, I have my own ;)

Uživatelský avatar
Dogg88
Sám veľký Dogg
Sám veľký Dogg
Příspěvky: 2566
Registrován: březen 7th, 2016, 11:19 am
Bydliště: LM

Re: nedela stretko

Příspěvekod Dogg88 » květen 17th, 2019, 7:15 pm

Tak ked sme si to vyrozpravali, mohol si to odtialto zrusit. Ci si mal potrebu verejne vyvolat flame?
To s Danom mame snad vyjasnene. K volantu, mal som na mysli nieco taketo: https://youtu.be/YvdMN7nBSiA
Nik na kameru vystupovat nemusi, nie sme reality show. Skor by to bola reklama na klub ako taky, snaha zvysit tuna pohyb ludi, aby sa tu nieco pisalo, riesilo. Proste je vela ludi ktori maju retro auta, no bohuzial o RWC nevedia.
Kym novych ludi nebudeme mat, bude to tu stale dokola o piatich clenoch. Doslova.
Navyse Peto Šturdík nie je len kameraman na zvlastne udalosti, je to spravny petrolhead ktory ma prehlad v autach a da sa s nim pokecat.
KEBY MAL NIEKTO ZAUJEM (je to dobrovolne) moze s nim natocit nejaku tu "story" o jeho konkretnom aute. Aj tu su dve moznosti. Bud sam majitel rozprava o svojom aute, alebo o aute rozprava Peto a majitel tam nefiguruje, dokonca nemusi mat ano SPZ. To je takzvana vseobecna recenzia, teda nie na konkretne auto, ale na model vseobecne. Toto vsetko je ale dobrovolne, ze kto chce...
Ak niekto nevie o com to je, ako to funguje, nech sa paci par ukazok
BMW: https://youtu.be/nVyAoul2X_M
Mercedes: https://youtu.be/MCcnYLvs8OA

Tu je napriklad zraz Porsche, kde je aj Paliho auto, no Palo tam nefiguruje...
https://youtu.be/PjSJNcQlgC4
Obrázek
Klub tvoria ludia, nie autá...
___________________________
300 SD (W140)
E55 AMG T (S210)
Corvette (C5)
540i touring (E34)
323i touring (E36)
325i cabrio (E36)
Golf Variant 1,9 TDI Syncro (III)
Fiat 500 (312)


Zpět na “Klubové zrazy”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host